occasion
MERCEDES SPRINTER
€ 23.950
Boonstra Schadevoertuigen BV
Dopplerlaan 4
9207 HC Drachten (NL)
t(elephone): 0031512585080
f(ax): 0031512585088
e(mail): sales@boonstraschadevoertuigen.nl
i(nternet): http://www.boonstraschadevoertuigen.nl
Internal vehicle number: 608255
Brand: MERCEDES
Model: SPRINTER 519 BlueTEC V6 BE-Combi Minisattel SZM Navi Airco Cruise
Fuel: Diesel
Power: 140 KW
Engine capacity: 2987 cc
Transmission: Automatic Transmission
Number of gears: 7
ERD / Month: 2014 / 12
Mot till: 04-06-2026
Mileage: 489.216 KM
Sales price nl: € 23.950 Excluding vat
V.A.T. / Margin: V.A.T.
Vehicle identification number: WDB9062531N60****
Colour: Black
Number of doors: 2
Weight: 2.260 KG
Options:
OPTIONS
2 zitplaatsen rechtsvoor
Airco
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Armsteun voor
Audio-navigatie full map
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Buitentemperatuurmeter
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Dpf
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch stabiliteits programma
Euro 6
Gvw teruggekeurd
Hill hold functie
Mistlampen voor
Professional line
Radio cd speler
Roetfilter
Stuurbekrachtiging
Stuur verstelbaar
Warmtewerend glas
Damage:
DAMAGE
Gebruikssporen
Details:
DETAILS
Compleet kenteken
Wordt verkocht als combinatie van trekker en oplegger
Bouwjaar oplegger 2019!!
Afmetingen laadplateau aanhanger ca 710 X 185 cm
Lage gedeelte laadplateau is ca 450 cm lang
Sprinter losse verkoop 8950 excl. BTW
Oplegger losse verkoop 14950 excl. BTW
Prijs is netto/excl. BTW
LET OP: Per 01-01-2026 accepteren wij geen contante betalingen meer. Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk! Reserveren is niet mogelijk!! Bij het ophalen van een voertuig is kopie ID in alle gevallen verplicht.
Om het voertuig te kopen dient het voertuig helemaal te worden betaald. Tenzij anders is afgesproken met de verkoper. Tot dan is er geen geldige overeenkomst. En kan van onze kant de aankoop worden geannuleerd. Bij export: Bovenop de exportprijs van personenwagens komen vaak extra kosten in verband met de BPM. Bij verkoop binnen EU kan een borg worden berekend ter hoogte van het BPM bedrag. Om de borg terug te krijgen hebben we binnen 10 weken een permanente EU registratie van het voertuig nodig. In veel gevallen is het mogelijk de borgsom te voorkomen. Vraag voor de mogelijkheden naar de verkoper. Voor alle rijdbare voertuigen met Nederlands kenteken en een geldige APK kunnen we bij ons op kantoor binnen 10 minuten een transito kenteken voor u maken: - 14 dagen geldig voor € 150,-- - boven 3.500 kg voor € 200,-- Ook voor auto’s met buitenlands kenteken kunnen we in veel gevallen binnen 3 werkdagen een exportkenteken aanvragen. Prijs € 600,-. (mits er een keuring op de auto zit)
In het geval van intracommunautaire levering dienen wij minimaal de volgende gegevens van u te ontvangen: KvK uittreksel van het bedrijf en geldig EU BTW nummer, kopie legitimatie van de ondernemer en een minimum (aan)betaling van 20% van de bankrekening van het betreffende bedrijf.
Voor alle BTW voertuigen die buiten de EU gaan, hanteren wij een borg van 20% van het volledige factuurbedrag. Zodra u ons heeft geïnformeerd en wij middels het verstrekte douanedocument (EXa) kunnen verifiëren dat het voertuig de EU heeft verlaten, zullen wij uw borg zo spoedig mogelijk terugbetalen.
Neem voor meer informatie contact op met ons verkoopteam!
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden!
Would you like more information about this vehicle? Then please contact us via
T(ELEPHONE): 0031512585080
+31630805650
F(AX): 0031512585088
E(MAIL):
sales@boonstraschadevoertuigen.nl