
| varumärke: | Renault |
| modell: | Austral 1.2Mild Hybrid 96kW Pano Advanced |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 96 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2024 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 20-12-2028 |
| vägmätaravläsning: | 35.427 KM |
| : | € 19.950 inklusive moms |
| : | € 16.950 |
| : | € 13.950 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | rood |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.396 kg |
| skadestånd: | bumper motorkap voorschade achterklep achterschade bumper auto-kan-rijdend-mee Gordels |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.2 E-Tech full hybrid 200 esprit Alpine Pano LED ACC H/K HUD LRHZ AHK
