Uttjänta bilar auto
Mini Mini

endast för delar
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One

Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 1
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 2
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 3
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 4
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 5
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 6
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 7
Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One picture 8
egen identifiering:V37029
varumärke:Mini
modell:Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One
bränsle:bensin
kraft:66 kW
motorstorlek:1598 CC
1: a antagning:2003 / 1
MOT godkänd till och med:03-10-2026
vägmätaravläsning:252.646 KM
MOMS. / marginal:marginal
chassinummer:WMWRA31020TA*****
motorkod:W10B16A
Färg:grijs
kropp:hatchback
antal dörrar:2

Vill du ha mer information om det här fordonet? Vänligen kontakta oss via

senast visad

Uttjänta bilar auto Mini Mini Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One 2003/1

Mini Mini

Mini (R50/53), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V One

1: a antagning: 20032003
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 252.646252.646
Uttjänta bilar auto Mini Mini Algemeen=20 1980/1
ny

Mini Mini

Algemeen=20

€ 1.295
1: a antagning: 19801980
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 39.04139.041
Uttjänta bilar auto Fiat Tipo  2018/3
nyexportpris
€ 2.750

Fiat Tipo

1: a antagning: 20182018
bränsle: dieseldiesel
vägmätaravläsning: 214.150214.150
Uttjänta bilar auto BMW X2  2018/9

BMW X2

1: a antagning: 20182018
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 16.21616.216