
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model 3 60kWh 208kW RWD |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 208 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2025 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 04-12-2029 |
| vägmätaravläsning: | 9.271 KM |
| : | € 24.950 inklusive moms |
| : | € 24.950 |
| : | € 20.650 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.736 kg |
| skadestånd: | Främre stänkskydd vänster deur-achter deur-voor dorpel voorraam vänster sida skadad dakairbag-stuk stoelairbag-links-stuk auto-is-verrijdbaar Gordels |
| särdrag: | Wok Melding Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Leder ACC Ventilatie Camera
Premium Long Range AWD 78 kWh Pano LED ACC Ventilatie Leder
