
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Aygo 1.0-12V Comfort (Hatchback 3-dr.) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 1000 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2009 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 22-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 150.714 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 795 kg |
| CO2-utsläpp: | 106 g/km |
| skadestånd: | achterschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014)
Aygo (B40) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [51kW] (05-2014/06-2018)
Gereserveerd 1.0 VVT-i 68pk aut + f1 Aspiration - nap - airco - facelift - led - bleutooth - elektr ramen - slechts 75dkm