
| varumärke: | Audi |
| modell: | E-tron 71kWh 230kW Quattro 50 Launch Edition Plus |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 230 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2019 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 08-01-2028 |
| vägmätaravläsning: | 165.620 KM |
| : | € 15.300 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 2.345 kg |
| skadestånd: | Främre stänkskydd vänster vänster sida skadad parkeerschade-voor alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
