
| varumärke: | Ford |
| modell: | Focus 1.6 Ti-VCT 16V 125 Hatchback |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 92 kW |
| motorstorlek: | 1596 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2011 / 5 |
| MOT godkänd till och med: | 10-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 206.056 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.176 kg |
| skadestånd: | auto-is-verrijdbaar Defect aan ECU voertuig loopt goed maar zo dra deze warm wordt valt de auto uit en is deze niet meer te starten ECU defect vehicle runs well but as soon as it gets warm the car cuts out and cannot be started again |
| särdrag: | compleet-kenteken |
ST-Line 1.0 EcoBoost 12V Hybrid 125 Combi/o Elektrisch Benzine 999cc 92kW (125pk)