
| varumärke: | Volvo |
| modell: | XC40 70kWh Recharge 170kW Core |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 170 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2022 / 4 |
| vägmätaravläsning: | 64.664 KM |
| : | € 14.000 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.930 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts koplampen voorschade achterscherm deur-achter deur-voor dorpel vänster sida skadad achterlichten-links alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| särdrag: | WOK Melding Geen Inruil! |
XC40 (XZ) SUV 2.0 D4 AWD Geartronic 16V (D4204T12) [140kW] (10-2017/0= 9-2021)
