
| egen identifiering: | 32075 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 74 kW |
| motorstorlek: | 1398 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2010 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 167.555 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.063 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
FACELIFT GS SPORT 102 PK NAVI CLIMA CAMERA LED VIRT DASH FULL OPTIONS B.J 2024