
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 366 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2023 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 09-12-2027 |
| vägmätaravläsning: | 65.955 KM |
| : | € 23.800 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.799 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap voorruit voorschade dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Gordel |
| särdrag: | Wok Melding Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
