
| egen identifiering: | V172 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 1 serie (E87/87N), Hatchback 5-drs, 2003 / 2012 118d 16V |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 105 kW |
| motorstorlek: | 1995 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2008 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 01-01-1990 |
| vägmätaravläsning: | 105.303 KM |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| chassinummer: | WBAUD72070E1***** |
| motorkod: | N47D20A |
| växellåda kod: | GS617DG |
| Färg: | Zilvergrijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 2 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland