
| egen identifiering: | V77 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 3-serie 3 serie (E90), Sedan, 2005 / 2011 320i 16V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 125 kW |
| motorstorlek: | 1996 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2009 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 01-01-1990 |
| vägmätaravläsning: | 68.211 KM |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| chassinummer: | WBAPG32090VJ***** |
| motorkod: | N43B20A |
| växellåda kod: | GS6-17BG |
| Färg: | zwart |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland
3 serie Touring (F31), Combi, 2012 / 2019 320d 2.0 16V EfficientDynamicsEdition
3 serie Gran Turismo (F34), Hatchback, 2012 / 2020 330d xDrive 3.0 24V