
| egen identifiering: | V293 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 5-serie 5 serie (E60), Sedan, 2003 / 2010 525i 24V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 160 kW |
| motorstorlek: | 3000 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2008 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 01-01-1990 |
| vägmätaravläsning: | 105.650 KM |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| chassinummer: | WBANU72030B7***** |
| motorkod: | N53B30A |
| växellåda kod: | GA6HP19Z |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland