Purkuautot passenger cars Citroën C1

Purkuautot passenger cars Citroën C1 1.0-12V 2010/4

Citroën C1

1.0-12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 194.318194.318
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 12V VVT-i 2020/11

Citroën C1

C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 12V VVT-i

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 93.06793.067
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 Vti 68 12V 2016/1

Citroën C1

C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 Vti 68 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 28.35128.351
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 12V VVT-i 2020/1

Citroën C1

C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 12V VVT-i

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 143.207143.207
Purkuautot passenger cars Citroën C1 1.4 2007/11

Citroën C1

1.4

Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 442.076442.076

Citroën C1

C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V 2010/1

Citroën C1

C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 152.451152.451
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V 2010/3

Citroën C1

C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V 2010/9

Citroën C1

C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 Vti 68 12V 2017/7

Citroën C1

C1, Hatchback, 2014 / 2021 1.0 Vti 68 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 140.099140.099
Purkuautot passenger cars Citroën C1 citroen c1 1.0 2014/6

Citroën C1

citroen c1 1.0

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 65.00065.000
Purkuautot passenger cars Citroën C1 C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V 2013/4

Citroën C1

C1, Hatchback, 2005 / 2014 1.0 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 104.502104.502

Citroën Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Citroën auton avulla voit ostaa Citroën edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Citroën vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Citroën purkamassa autoja ja käytettyjä Citroën osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Citroën purettuja autoja ja käytettyjä Citroën osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Citroën osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Citroën vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Citroën -osien lisäksi löydät useita Citroën autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Citroën vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Citroën. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Renault Arkana E-TECH 1.6 Full Hybrid Alpine 145 Esprit 2022/6

Renault Arkana

E-TECH 1.6 Full Hybrid Alpine 145 Esprit

€ 5.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 84.71284.712
Purkuautot passenger cars Peugeot 2008 1.2 pure tech GT-LINE 2020/1
vientihinta
€ 7.950

Peugeot 2008

1.2 pure tech GT-LINE

€ 7.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 45.96645.966

Audi A6 allroad

Kfgf

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
Purkuautot passenger cars Citroën C3 Aircross MAX LEER LED PANORAMADAK 2024/4
vientihinta
€ 4.958

Citroën C3 Aircross

MAX LEER LED PANORAMADAK

€ 5.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 41.63841.638
Purkuautot passenger cars BMW X3 E83 2.0D 2005/6

BMW X3

E83 2.0D

Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars BMW X2 S-DRIVE 16D 2020/3
vientihinta
€ 16.500

BMW X2

S-DRIVE 16D

€ 19.965
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 80.93280.932
Purkuautot passenger cars Ford S-Max 2.0 TDCI 2016/2
vientihinta
€ 3.550

Ford S‑Max

2.0 TDCI

€ 4.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 338.873338.873
Purkuautot passenger cars Audi A1 1200  benzine 2012/1

Audi A1

1200 benzine

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012