Vaurioauto passenger cars Kia Rio

Vaurioauto  passenger cars Kia Rio  2017/6
vientihinta
€ 3.300

Kia Rio

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 67.00467.004
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio 1.0 T-GDI GT-LINE 2020/1
vientihinta
€ 4.500

Kia Rio

1.0 T-GDI GT-LINE

€ 4.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 126.143126.143
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio 1.0 T MHEV GT LINE 5D 2022/9
vientihinta
€ 3.200

Kia Rio

1.0 T MHEV GT LINE 5D

€ 3.872
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 49.90749.907
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio 1.4 71kW Airco X-Tra 2007/8

Kia Rio

1.4 71kW Airco X-Tra

€ 1.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 194.837194.837
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio 1.1 CRdi Plus Pack 2012/8

Kia Rio

1.1 CRdi Plus Pack

€ 1.400
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 279.445279.445
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW]  (09-2011/12-2017) 2011/9

Kia Rio

Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017)

€ 1.495
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 308.441308.441
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW]  (09-2011/12-2017) 2014/4

Kia Rio

Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017)

€ 1.495
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 258.861258.861
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio Rio III (UB) Hatchback 1.1 CRDi VGT 12V (D3FA) [55kW]  (09-2011/12-201=
7) 2012/5

Kia Rio

Rio III (UB) Hatchback 1.1 CRDi VGT 12V (D3FA) [55kW] (09-2011/12-201= 7)

€ 995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 453.703453.703
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio 1.2 CVVT 5-drs Clima 2012/1

Kia Rio

1.2 CVVT 5-drs Clima

€ 1.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 245.564245.564
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio 1.2 CVVT  SUPER PACK 2012/5

Kia Rio

1.2 CVVT SUPER PACK

€ 1.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 177.299177.299
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio  2021/11
vientihinta
€ 5.300

Kia Rio

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 53.26353.263
Vaurioauto  passenger cars Kia Rio 1.5 16V 2005/3

Kia Rio

1.5 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 202.429202.429

Kia Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Kia auton avulla voit ostaa Kia edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Kia vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Kia purkamassa autoja ja käytettyjä Kia osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Kia purettuja autoja ja käytettyjä Kia osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Audi A3 2.0 fsi 2006/6

Audi A3

2.0 fsi

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 280.000280.000
Vaurioauto  passenger cars Ford Focus 1.6-16V 2011/3

Ford Focus

1.6-16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 130.004130.004
Vaurioauto  passenger cars Renault Clio  2008/2

Renault Clio

Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 65.00065.000
Vaurioauto  passenger cars Citroën C3  2005

Citroën C3

Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: bensiinibensiini