
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Captur 1.0TCe 67kW 90 Techno |
| brensel: | bensin |
| makt: | 67 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| 1. opptak: | 2023 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 23-06-2027 |
| kilometerstand: | 51.783 KM |
| : | € 13.600 |
| : | € 11.250 |
| : | € 11.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.196 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade voorscherm achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
AUTOMAAT 1.6 E-TECH HYBRIDE NAVI CLIMA CAMERA LED B.J 22-05-2023
Captur II (RJB) SUV 1.0 TCe 90 12V (H4D-470(H4D-E4)) [67kW] (09-2020/= =2E..)
