
| egen identifikasjon: | V133041 |
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Transit Connect Transit Connect (PJ2), Van, 2013 1.0 EcoBoost 12V 100 |
| brensel: | bensin |
| makt: | 74 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2018 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 01-01-1990 |
| kilometerstand: | 111.628 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WF0RXXWPGRJJ***** |
| motorkode: | M2GB |
| girkassekode: | B6 |
| farge: | zwart |
| kropp: | bestelauto |
| antall dører: | 2 |
Zuidhollandsedijk 135
5171 TL Kaatsheuvel
Nederland