| egen identifikasjon: | 171287 |
| Merke: | Fiat |
| Mote modell: | 500 1.4-16V Abarth Leder Clima Bluetooth |
| brensel: | bensin |
| makt: | 99 kW |
| motorstørrelse: | 1368 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2008 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 08-09-2026 |
| kilometerstand: | 192.773 KM |
| : | € 4.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | ZFA3120000017**** |
| farge: | wit |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.010 kg |
| skader: | Verrijdbare voorschade
|
| særegenheter: | Alle airbags oke Compleet kenteken Sportieve Abarth met lederen bekleding!
|
alternativer
achterspoiler
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco (automatisch)
alarm klasse 1(startblokkering)
anti blokkeer systeem
anti doorslip regeling
autotelefoon voorbereiding
bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
bumpers in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
derde remlicht
elektrische ramen voor
elektronisch stabiliteits programma
euro 4
hoofdsteunen achter
lederen bekleding
lederen stuurwiel
lichtmetalen velgen 17"
mistlampen voor
multimedia-voorbereiding
radio-cd/mp3 speler
side-skirts
stuurbekrachtiging
stuur verstelbaar
stuurwiel multifunctioneel