| egen identifikasjon: | 31994 |
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Scenic 1.6-16V Automaat Clima Leder |
| brensel: | bensin |
| makt: | 83 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2005 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 07-06-2026 |
| kilometerstand: | 145.535 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.345 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rechterzijde vervangen: deur lijsten rechts repareren: scherm rechts achter deur rechts achter achterbumper goed monteren
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
audioinstallatie met CD-speler
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
electronic climate control
elektrische ramen achter
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
hoofdsteunen achter
lichtmetalen velgen 16\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
stuur verstelbaar
stuurbekrachtiging
warmtewerend glas
zij airbag(s) voor