
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | C-klasse 200d 118kW Camera Clima |
| brensel: | diesel |
| makt: | 118 kW |
| motorstørrelse: | 1597 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| 1. opptak: | 2019 / 2 |
| kilometerstand: | 316.657 KM |
| : | € 11.600 |
| : | € 9.950 |
| : | € 9.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.455 kg |
| skader: | achterscherm achterlichten-rechts achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
350e 155kW Hybrid Automaat Luchtvering Lease Edition
