| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 207 1.6-16V T Sport |
| brensel: | bensin |
| makt: | 110 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2007 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 15-08-2026 |
| kilometerstand: | 82.239 KM |
| : | € 1.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | cabriolet |
| antall dører: | 2 |
| vekt: | 1.393 kg |
| skader: | achterscherm deur-voor alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen rijdbare schade. bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
Komfort (interiør)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Komfort (utvendig)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ytre
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
Interiør
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- sportstoelen
- stoelverwarming-voor
Belysning
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
twee sleutels + NAP. leuke auto met weinig km en het dak functioneerd goed