
| Merke: | Kia |
| Mote modell: | Niro 1.6GDi 77kW Hybrid DynamicPlusLine |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 77 kW |
| motorstørrelse: | 1580 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2024 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 13-11-2028 |
| kilometerstand: | 30.215 KM |
| : | € 14.950 inkl. mva |
| : | € 13.950 |
| : | € 11.600 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.374 kg |
| skader: | bumper koplamp-links motorkap radiateur-kapot voorruit voorschade främre vänstra stänkskärm achterschade bumper knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
