
| egen identifikasjon: | 32075 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| brensel: | bensin |
| makt: | 74 kW |
| motorstørrelse: | 1398 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2010 / 6 |
| kilometerstand: | 167.555 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.063 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
FACELIFT GS SPORT 102 PK NAVI CLIMA CAMERA LED VIRT DASH FULL OPTIONS B.J 2024