
| egen identifikasjon: | 30982 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Meriva 1.8-16V Automaat Airco Temptation |
| brensel: | bensin |
| makt: | 92 kW |
| motorstørrelse: | 1796 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 1 |
| kilometerstand: | 238.441 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.280 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: geen gaten of beschadigingen ruikt beetje naar hond schade: achter zijde vervangen: trekhaak en of verwijderen achterpaneel klein beetje repareren en of laten zitten repareren: div delen blanke lak los motorkap en dak voor bumper is een nieuwe en is niet gespoten |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland