| varumärke: | Ford |
| modell: | Fiesta 14i 71kW 5 drs |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 71 kW |
| motorstorlek: | 1388 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2009 / 5 |
| MOT godkänd till och med: | 31-12-2026 |
| vägmätaravläsning: | 133.152 KM |
| : | € 1.450 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 954 kg |
| skadestånd: | achterschade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen
|
| särdrag: | compleet-kenteken
|
alternativ
Komfort (exteriör)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Exteriör
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- spiegels-in-carrosseriekleur
1 sleutel
geen boekjes aanwezig