
| varumärke: | Mitsubishi |
| modell: | Outlander 2.0 PHEV 89kW Automaat Instyle |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 89 kW |
| motorstorlek: | 1998 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2014 / 5 |
| vägmätaravläsning: | 426.344 KM |
| : | € 4.350 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.785 kg |
| skadestånd: | gebruikssporen auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee Convertor maakt geluid. |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
2.0PHEV 89kW AWD Automaat Instyle+ Schuifkanteldak
2.0 PHEV Instyle 4WD Leder Schuifdak Navi Clima Cruise SHZ AHK
2.4 PHEV 99KW Autom. Clima Navi Schuifdak S-Edition NAP
