
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model 3 75kWh Long Range 258kW AWD |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 258 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2019 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 27-06-2027 |
| vägmätaravläsning: | 135.924 KM |
| : | € 14.350 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.831 kg |
| skadestånd: | achterklep achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
