
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | ID.3 58kWh 150kW First Plus |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 150 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2020 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 06-11-2026 |
| vägmätaravläsning: | 104.422 KM |
| : | € 10.600 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.694 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links voorschade Främre stänkskydd vänster achterscherm deur-achter deur-voor dorpel vänster sida skadad alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| särdrag: | Wok Melding Geen Inruil! |
First Plus 58 kWh LED Apple/Android Camera Cruise LRHZ SHZ
