
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 1-serie 118i 100kW Automaat High Executive |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 1499 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2021 / 1 |
| MOT godkjent til og med: | 26-01-2027 |
| kilometerstand: | 37.353 KM |
| : | € 13.900 |
| : | € 12.900 |
| : | € 12.900 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| type maling: | Perle |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.295 kg |
| skader: | deur-achter deur-voor dorpel främre vänstra stänkskärm venstre side skadet auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1 serie (F40) Hatchback 120i 2.0 TwinPower 16V (B48-A20F) [131kW] (11= -2020/...)
