| egen identifikasjon: | V1202615046 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa Corsa E Hatchback 1.2 16V (B12XEL(Euro 6)) [51kW] (09-2014/...) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 51 kW |
| motorstørrelse: | 1229 CC |
| 1. opptak: | 2015 / 11 |
| kilometerstand: | 112.841 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | W0L0XEP68G407**** |
| motorkode: | B12XEL(Euro 6) |
| girkassekode: | MDG |
| farge: | gar graphitschwarz/carbon flash/m |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.063 kg |
alternativer
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
asr
elek ramen v
esp
regensensor
=
remschijven