| egen identifikasjon: | V1202614415 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XEL(Euro 6)) [66kW] (09-2014/...) |
| brensel: | LPG |
| makt: | 66 kW |
| motorstørrelse: | 1398 CC |
| 1. opptak: | 2016 / 4 |
| kilometerstand: | 142.835 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | W0L0XEP08G607**** |
| motorkode: | B14XEL(Euro 6) |
| girkassekode: | MDG |
| farge: | gaz schneeweiss/olympic white |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.041 kg |
alternativer
16 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
start/stop systeem